• információ Tovább
  • Pótfelvételi

    Pótfelvételi

    Járműfényező, karosszéria lakatos pótfelvételit hirdetünk nappali és esti tagozaton! Tovább
  • Gyakornoki program pályakezdők támogatására

    Gyakornoki program pályakezdők támogatására

  • Műfüves pálya és sportcsarnok bérlés

    Műfüves pálya és sportcsarnok bérlés

  • Ingyenes informatikai képzés

    Ingyenes informatikai képzés

    indul a Ványaiban. A GINOP-6.1.2 Digitális szakadék csökkentése projekt keretében. Korosztály 16-65 éves korig Hallgatói önrész: 0Ft (teljesen indgeynes mindenkinek) Tovább
  • Műszaki vizsgáztatás a Ványaiban.

    Műszaki vizsgáztatás a Ványaiban.

    Műszaki vizsga Hétfő - Kedd 7:00- 15:30-ig Szerdán előzetes időpont egyeztetéssel Időpont egyeztetés: 06 56/361-311 06 56/361-405 06 30/9760-349 Tovább
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 

TANÁRINÉVSOR

2016/2017-es tanévben

 

 

S.sz.

N É V

Osztályfőnök:

Tantárgy:

 

1.

Asztalos Csilla

13.M

14.M

Vállalkozási ismeretek Áruforgalom KESZMÜ

Szakmai gyakorlat

 

2.

Bedő László

13.J

Karbantartási gyakorlat Gépészeti alapozó gyakorlat Gépjármű villamosságtan

 

3.

Benczéné Szabó Gabriella

10.A

Német nyelv

Magyar nyelv és irodalom

 

4.

Csaplár Béla

10.B

10.D

Biológia Földrajz

Közlekedési ismeret

 

5.

Csáki Csilla

---

Magyar nyelv és irodalom Történelem Társadalomismeret Foglalkoztatás II.

Üzleti levelezés és kommunikáció Vállalkozási ismeretek

 

6.

Csukás Attila

13.F/K

14.F

Felület előkész., fényezési gyakorlat

 

7.

Dittrich Imre

14.J

Szakmai gyakorlat Karbantartási gyakorlat

Karosszérialakatos szakmai gyakorlat Gépkezelő ált. ismeret

Kötéskészítési gyakorlat

 

8.

Faragó László

---

Műszaki rajz

Technológiai alapismeretek Gépészeti alapismeretek Gépészeti kötés ism.

 

9.

Gaál Gyula

9.H

Kollégiumi nevelőtanár Munka- és környezetvédelem Elsősegély nyújtás gyakorlat

Munkahelyi egészség és biztonság Veszélyes anyag kezelés

 

10.

Gulyás Andrea

---

Biológia Természetismeret Természettudomány Felületkezelés alapjai

 

11.

Hermann Zsuzsa

12.B/C/D

Matematika

 

12.

Jánvári László

---

Iparcikk áruismeret Eladástan

Kereskedelmi ismeretek Kereskedelmi gyakorlat Üzleti tevékenység szervezése

Üzleti tevékenység tervezése, elemzése Áruforgalom

Működtetés szabályai

13.

Kiss Zoltán

9.C/D

Történelem Társadalomismeret

Munkaszervezési ism és gyakorlat Vezetési ismeret

Vállalkozási ismeretek Gazdasági ismeretek

14.

Molnár Tibor

---

Informatika Hálózati ismeretek I.

Hálózati ismeretek I. gyakorlat

IT alapok

IT alapok gyakorlat

15.

Nádudvariné Kun Marianna

11.A

Magyar nyelv és irodalom Etika

Könyvtáros

16.

Nádudvari István

10.H

Gépelemek- géptan Karbantartási gyakorlat Jármű karbantartás Jármű diagnosztika

Gépészeti alapozó gyakorlat Mechanika

Hegesztési alapozó gyakorlat Hegesztési gyakorlat

17.

Nagy Ibolya

---

Testnevelés

18.

Nyerges Zoltán

---

Fizika

19.

Ozsváth László

15.J

Szakmai számítások Korszerű járm. techn. Gj. szerkezettan Gépelemek- géptan Mechanika

20.

Patkósné Mile Irén

---

Magyar nyelv és irodalom Angol nyelv Foglalkoztatás I.

Szakmai idegen nyelv

21.

Puskás László

---

Elektrotechnika-elektronika Műszaki dokumentációs ismeretek

22.

Szemes Attila

---

Kollégiumi nevelőtanár Áruismeret, forgalmazás Marketing alapjai

23.

Szilágyi Roland

---

Informatika

Adatb. és szoftv.fejlesztés

Adat b. és szoftv. fejlesztés gyakorlat

Programozás Programozás gyakorlat 1T szakmai orientáció

1T szakmai orientáció gyakorlat

 

24.

Takács Attila

---

Kollégiumi nevelőtanár

 

25.

Teremi Sándor

9.8

Angol nyelv

IT szakmai ango l Foglalkoztatás   I.

 

26.

Torda József

---

Felület elökész, fényez. techn .

 

27.

Vad Viktória

11.B

Angol nyelv

Szakmai idegen nyelv Német nyelv Foglalkoztatás 1.

 

28.

Vincze Mihály

---

Testnevelés

 

Óraadók:

 

1.

Bedőné Homoki Márta

---

Matematika Kémia

 

2.

Kisné Barát Janka

---

Üzleti tev tervezése , elemzése Gazdálkodási alaptevékenység Statisztika

Pénzügyi ismeret (POP)

 
3.

Molnár Magdolna

---

Médiaismeret

Rajz- és vizuális kultúra

 

4.

Nagy Andrea

---

Áruforgalom

 

5.

Garaguly János

---

Hegesztési ismeret Karosszérialakatos   szakmai ism.

 

6.

Holczknecht Gyula

---

Gépjárm ű-s ze rkezetta n

 

7.

Szentgallay Judit Sarolta

---

Fejlesztő foglalkozás

 
 

Felnőttoktatásban óraadók:

  
 

1.

Beregszászi Róza

-----

Áruismeret

 

2.

Bodnár Katalin

-----

Számvitel gyakorlat Projekt finanszírozás Projekt folyamatok köv .

 

3.

Juhász Anett

----

Ügyvitel II. (írattározás)

 

4.

Somogyiné VéghErika

----

Ügyvitel I. (gépírás)

 

Iskolánk igazgatói voltak:

Szabó József                   (1950 - 1952)

Dr. DANKÓ IMRE              (1952 - 1953)

PAPP LAJOS                         (1953 - 1955)

BRACSOK ISTVÁNNÉ       (1955 - 1964)

IMRE LAJOS                      (1964 - 1965)

KÓRIZS ISTVÁN                 (1965 - 1979)

CSEH SÁNDOR                 (1979-2005)

OZSVÁTH LÁSZLÓ            (2005 - 2015)

PUSKÁS LÁSZLÓ              (2015 -

8. osztály utáni képzés

8. osztály utáni képzés

SZAKGIMNÁZIUM 4 évfolyamos szakgimnázium Közlekedésgépész ágazat Angol vagy német nyelv oktatása, ECDL vizsga lehetősége, külföldi szakmai tapasztalatszerzés lehetősége. Érettségi után Tovább
Érettségi Utáni Szakképzés

Érettségi Utáni Szakképzés

Autószerelő (OKJ 54 525 02) Képzési idő: 2 év Autóelektronikai műszerész (OKJ 54 525 01) Képzési idő: 2 év Autótechnikus ráépülés (OKJ Tovább
Felnőttoktatás

Felnőttoktatás

Az iskolánk által meghirdetett felnőttoktatás Az oktatás tanév elejei vagy keresztféléves indulással Indulás az adott szakmában megfelelő létszámú jelentkező esetén Tovább
  • 1