• információ Tovább
  • Pótfelvételi

    Pótfelvételi

    Járműfényező, karosszéria lakatos pótfelvételit hirdetünk nappali és esti tagozaton! Tovább
  • Gyakornoki program pályakezdők támogatására

    Gyakornoki program pályakezdők támogatására

  • Műfüves pálya és sportcsarnok bérlés

    Műfüves pálya és sportcsarnok bérlés

  • Ingyenes informatikai képzés

    Ingyenes informatikai képzés

    indul a Ványaiban. A GINOP-6.1.2 Digitális szakadék csökkentése projekt keretében. Korosztály 16-65 éves korig Hallgatói önrész: 0Ft (teljesen indgeynes mindenkinek) Tovább
  • Műszaki vizsgáztatás a Ványaiban.

    Műszaki vizsgáztatás a Ványaiban.

    Műszaki vizsga Hétfő - Kedd 7:00- 15:30-ig Szerdán előzetes időpont egyeztetéssel Időpont egyeztetés: 06 56/361-311 06 56/361-405 06 30/9760-349 Tovább
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

A XXIV. NAGYKUN DIÁK SPORTVIADAL

2015. április 23-24-25.

Résztvevő iskolák

  •  karcag Karcag - Dobos László polgármester

    • Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium - Nagy Béla igazgató

    • Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Gyökeres Sándor igazgató

    • Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium - Puháné Urbán Katalin igazgató

  •  kisujszallas Kisújszállás - Kecze István polgármester

    • Illéssy Sándor Szakközép- és Szakiskola - Toldi Attila igazgató

    • Móricz Zsigmond Református Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium - Tóth József igazgató

  •  kunhegyes Kunhegyes - Szabó András polgármester

    • Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium - Metzinger Ferenc igazgató

  •  kunszentmarton Kunszentmárton - Wenner-Várkonyi Attila polgármester

    • Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola - Csík Jánosné  igazgató

  •  turkeve Túrkeve - Vida Tamás polgármester

    • Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola - Ozsváth László igazgató

A XXIV. NAGYKUN DIÁK SPORTVIADAL

2015. április 23-24-25.

Túrkeve

 

Atlétika eredmények:

atlétika eredméy

 

Kézilabda eredmények:

Fiú kézilabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
13:00 Nagykun - Illéssy 18 - 12
13:40 Ványai - Móricz 20 - 8
14:20 Nagykun - Kunszent 33 - 1
15:00 Ványai - Szentannai 23 - 16
15:40 Illéssy - Kunszent 12 - 1
16:20 Móricz - Szentannai 9 - 16

Selejtező eredmények (Fiú kézilabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagykun 4 51 13 38 1
A2 Illéssy 2 24 19 5 2
A3 Kunszent 0 2 45 -43 3
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Ványai 4 43 24 19 1
B2 Móricz 0 17 36 -19 3
B3 Szentannai 2 32 32 0 2

Lány kézilabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
17:00 Ványai - Nagykun 25 - 13
17:40 Móricz - Szentannai 5 - 10
Ványai - 0 -
18:20 Móricz - Varró 11 - 0
Nagykun - 0 -
19:00 Szentannai - Varró 14 - 3

Selejtező eredmények (leány kézilabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Ványai 2 25 13 12 1
A2 Nagykun 0 13 25 -12 2
A3 0 0 0 0 0
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Móricz 2 16 10 6 2
B2 Szentannai 4 24 8 16 1
B3 Varró 0 3 25 -22 3

Kézilabda helyosztó - lányok

  • III-IV. helyért
    Nagykun - Móricz: 16-6

Kézilabda helyosztó - fiúk

  • V-VI. helyért
    Móricz - Kunszent: 19 - 0

  • III-IV. helyért
    Szentannai - Illésy: 12 - 10

Döntő lányok

  • I - II. helyért:
    Ványai - Szentannai: 27 - 13

Döntő fiúk

  • I - II. helyért:
    Nagykun - Ványai:

 

Kosárlabda eredmények:

Fiú kosárlabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
10:00 Nagykun - Varró 42 - 16
10:50 Móricz - Szentannai 28 - 15
11:40 Nagykun - Illéssy 50 - 10
12:30 Móricz - Kunszent 33 - 12
13:20 Varró - Illéssy 40 - 8
14:10 Szentannai - Kunszent 19 - 14

Selejtező eredmények (Fiú kosárlabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagykun 4 92 26 66 1
A2 Varró 2 56 50 6 2
A3 Illéssy 0 18 90 -72 3
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Móricz 4 61 27 34 1
B2 Szentannai 2 34 42 -8 2
B3 Kunszent 0 26 52 -26 3

Lány kosárlabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
15:00 Móricz - Varró 67 - 2
15:50 Nagykun - Kunszent 40 - 4
16:40 Móricz - Szentannai 25 - 15
17:30 Nagykun - Illéssy 54 - 9
18:20 Varró - Szentannai 0 - 71
19:10 Kunszent - Illéssy 19 - 18

Selejtező eredmények (leány kosárlabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Móricz 4 92 17 75 1
A2 Varró 0 2 138 -136 3
A3 Szentannai 2 86 25 61 2
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Nagykun 4 94 13 81 1
B2 Kunszent 2 23 58 -35 2
B3 Illéssy 0 27 73 -46 3

Kosárlabda helyosztó - lányok

  • V - VI. helyért
    Illésy - Varró: 33 - 2

  • III-IV. helyért
    Szentannai - Kunszent: 45-11

Kosárlabda helyosztó - fiúk

  • V-VI. helyért
    Illésy - Kunszent: 29 - 22

  • III-IV. helyért
    Varró - Szentannai: 26 - 15

Döntő lányok

  • I - II. helyért:
    Móricz - Nagykun: 15 - 24

Döntő fiúk

  • I - II. helyért:
    Nagykun - Móricz: 25 - 15

 

Labdarúgás eredmények:

Labdarúgás
Végeredmény Pont
1 Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola 77
2 Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola 55
3 Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola 44
4 Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium 33
5 Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 22
6 Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola 11
7 Karcagi Nagykun Református Gimnázium,és                 Egészségügyi Szakközépiskola 0
8 Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium 0

 

Röplabda eredmények:

Fiú röplabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
14:00 Nagy László - Kunszent 2 - 0
14:40 Nagykun - Szentannai 2 - 0
15:20 Nagy László - Varró 2 - 0
16:00 Nagykun - Ványai 2 - 0
16:40 Kunszent - Varró 0 - 2
17:20 Szentannai - Ványai 2 - 0

Selejtező eredmények (Fiú röplabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagy László 4 100 47 53 1
A2 Kunszent 0 55 100 -45 3
A3 Varró 2 67 75 -8 2
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Nagykun 4 100 45 55 1
B2 Szentannai 2 78 100 -22 2
B3 Ványai 0 71 104 -33 3

Lány röplabda

Selejtezők (2015.04.23. - csütörtök) Hazai Vendég
10:00 Nagy László - Szentannai 2 - 0
10:40 Nagykun - Móricz 2 - 0
11:20 Nagy László - Kunszent 2 - 1
12:00 Nagykun - Ványai 2 - 0
12:40 Szentannai - Kunszent 0 - 2
13:20 Móricz - Ványai 1 - 2

Selejtező eredmények (leány röplabda)

A csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
A1 Nagy László 4 108 95 13 1
A2 Szentannai 0 60 100 -40 3
A3 Kunszent 2 107 80 27 2
B csoport Pont Lőtt Kapott Gólarány Helyezés
B1 Nagykun 4 100 48 52 1
B2 Móricz 0 81 110 -29 3
B3 Ványai 2 82 105 -23 2

Röplabda helyosztó - lányok

  • V - VI. helyért
    Szentannai - Móricz: 2 - 0

  • III-IV. helyért
    Kunszent - Ványai: 2-0

Röplabda helyosztó - fiúk

  • V-VI. helyért
    Ványai - Kunszent: 2 - 1

  • III-IV. helyért
    Szentannai - Varró: 2 - 0

Döntő lányok

  • I - II. helyért:
    Nagy László - Nagykun: 0 - 2

Döntő fiúk

  • I - II. helyért:
    Nagy László - Nagykun: 2 - 0

 

Szertorna eredmények:

Leány torna egyéni
Iskola Tanuló neve Össz pont Helyezés
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Tóth Patrícia Szidónia 36,40 1
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Fazekas Enikő Tünde 34,40 2
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Gál Erika 34,20 3
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Gábris Barbara 34,20 4
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Nyakó Rozália 33,90 5
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Pintér Boglárka 33,20 6
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola Kozma Vivien 33,20 6
fiú torna egyéni
Iskola Tanuló neve Össz pont Helyezés
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Kabai Richárd 56,10 1
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola KirályZoltán 55,00 2
Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium Fekete Miklós 53,60 3
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Balla Richárd 53,30 4
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Tóth Lajos 52,80 5
Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium Botos Attila 52,70 6
Leány torna összetett
Iskola csapat eredmény Helyezés Pont
Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola nem indult 0 0
Karcagi Nagykun Református Gimnázium,és                 Egészségügyi Szakközépiskola 161,2 3 44
Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium 151,9 5 22
Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola nem indult 0 0
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola 164,7 2 55
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 158 4 33
Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium nem indult 0 0
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola 172,4 1 77
fiú torna összetett
Iskola Helyezés Pont
Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola nem indult 0 0
Karcagi Nagykun Református Gimnázium,és                 Egészségügyi Szakközépiskola 238,7 6 11
Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium 259,8 2 55
Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola nem indult 0 0
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola 269,7 1 77
Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 243,3 4 33
Varró István Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium 246,5 3 44
Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola 240,5 5 22

 

Összesített eredmények:

ny

Fiú

Összetett

A XXIV. NAGYKUN DIÁK SPORTVIADAL

2015. április 23-24-25.

Túrkeve

Nagykun Diák Sportviadal rövid története:

Nagykun Diák Sportviadalok

helyszínei, időpontjai és győztesei

  Város

Rendező iskola

Időpont

Győztes

1.      Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1969. április 25-27. Karcag,GÁG
2.      Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1971. május 2-4. Karcag,GÁG
3.      Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1973. április 28-30. Karcag,GÁG
4.      Karcag

Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola

1975. április 25-27. Túrkeve V.A.
5.      Kisújszállás Móricz Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola 1977. ápr.29-máj. 1. Kisújsz. M.Zs.G.
6.      Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 1979. április 28-30. Túrkeve. V.A.
7.      Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 1981. április 24-26. Túrkeve V.A.
8.      Kunszentmárton József Attila Gimnázium 1983. április 22-24. Túrkeve V.A.
9.      Kunhegyes Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola 1985. április 27-28. Kunhegyes N.L.
10.                Karcag Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola 1987. május 1-3. Karcag GÁG
11.                Karcag Mezőgazdasági Szakközépiskola 1989. április 28-30. Karcag GÁG
12.                Kunhegyes Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola 1991. május 2-4. Karcag GÁG
13.                Kunszentmárton Veress J. Szakképző, Szakközép. és Gimnázium 1993. április 22-24. Karcag GÁG
14.                Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 1995. április 20-22 Kisújsz. M.Zs.G.
15.                Kisújszállás Móricz Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola 1997. április 24-26. Kunhegyes N.L.
16.                Karcag Varró István Szakmunkásképző és Szakközép. 1999. április 22-24. Kunhegyes N.L.
17.                Kunhegyes Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola 2001. április 26-28. Karcag, GÁG
18.                Kunszentmárton Veress J. Szakképző és Szakközép. és Gimnázium 2003. április 24-26.

Karcag, GÁG

19.                Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 2005. április 21-23. Karcag, GÁG
20.               

Kisújszállás

Móricz Zsigmond Gimnázium és Szakközépiskola 2007. április 26-28

Karcag, GÁG

21.                Karcag

Gábor Áron Gimnázium és Szakközépiskola

2009. április 23-25

Kisújsz.M.Zs.G.

22.                Kunhegyes

Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola

2011. április 19-21

Karcag, Ref.Gim.

23.                Kunszentmárton

Veress János Gimnázium és Szakképzőiskola

2013. április 18-20.

Karcag, Ref.Gim.

24.                Túrkeve Ványai Ambrus Gimnázium és Szakközépiskola 2015. április 23-25.

 

Összeállította: Baja Sándor, Karcag

8. osztály utáni képzés

8. osztály utáni képzés

SZAKGIMNÁZIUM 4 évfolyamos szakgimnázium Közlekedésgépész ágazat Angol vagy német nyelv oktatása, ECDL vizsga lehetősége, külföldi szakmai tapasztalatszerzés lehetősége. Érettségi után Tovább
Érettségi Utáni Szakképzés

Érettségi Utáni Szakképzés

Autószerelő (OKJ 54 525 02) Képzési idő: 2 év Autóelektronikai műszerész (OKJ 54 525 01) Képzési idő: 2 év Autótechnikus ráépülés (OKJ Tovább
Felnőttoktatás

Felnőttoktatás

Az iskolánk által meghirdetett felnőttoktatás Az oktatás tanév elejei vagy keresztféléves indulással Indulás az adott szakmában megfelelő létszámú jelentkező esetén Tovább
  • 1